• DOLAR
  $3.052,6300
 • EURO
  $0,9452
 • ALTIN
  $43.227,6300
 • BIST
  1,1698
2020 Makyaj Hileleri Nelerdir? Trend Makyajlar

2020 Makyaj Hileleri Nelerdir? Trend Makyajlar

Merhabalar değerli kadinyaziyor.com takipçileri. Bu makalemizde sizlere “2020 hileleri nelerdir?” konu başlığıyla bilgiler vereceğiz, hadi direk içeriğe geçelim. 🙂

Kadınlar genel olarak güzel olmak ister ya da en azından güzel görünmek. Bunun da püf noktası etkili bir makyajdan geçer. Çoğu kişi ideal makyaj nasıl olmalıdır veya ne yapsam daha güzel görünürümün can alıcı kısmını bilemeyebilir, biz bu konuda size onu öğretmeye çalışacağız.

Kapatıcılar

Çalışan iş kadınıysanız; gününüz çok yoğun ve yorgun geçiyorsa bu tarz makyaj hilelerine başvurabilirsiniz. Öncelikle yorgunluktan – uykusuzluktan şişen gözlerinize veya göz altlarınıza fondöten sürmeden önce fondöten renginizden bir ton daha açık kapatıcı sürebilirsiniz. Daha çok açık renkler kullanmaya bakın ki şişkinliklerin göze batmasının önüne geçsin. Böylelikle göz altlarınızdaki kusur makyaj öncesi görünmeyecektir.

Dudak kalemi 

Dudaklarının inceliğinden şikayet eden kadınlarımız için oldukça etkili bir yöntem daha. Hemen hemen tüm kadınlar daha dolgun dudaklara sahip olmak ister. Bunun için yapmanız gerekense; kullandığınız rujun rengine yakın bir dudak kalemi ile dudak hattınızın biraz üst kısmından başlayarak dudaklarınızı çerçevelemek. Dudak kalemini önce dudağınızın ortasına sürdükten sonra iyice yanlara dağıtabilirsiniz. Böylelikle dudaklarınız daha dolgun bir görüntüye kavuşacaktır. #evdekal

2020 Makyaj Hileleri Nelerdir? Trend Makyajlar

Göz kalemi

Gözlerinin küçüklüğünden yakınan kadınlar ise göz kapağınızın altına beyaz göz kalemi sürerek gözlerinizin ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Karşı tarafta parlak ve etkileyici bir görüntü oluşturacak olan bu basit hileyle gözlerinizi daha büyük gösterebilirsiniz.

Doğal güzellik

Karşınızdakini doğal güzelliğinizle etkilemek istiyorsanız, fondöteninizi sadece yüzünüze değil boynunuza ve göğüs üstünüzün görünen yerlerine sürebilirsiniz.

Elmacık kemiği

Yuvarlak bir yüz hattına sahipseniz gülümsemeniz sizi daha güzel yapacaktır. Bununla birlikte allığınızı ortaya çıkan elmacık kemiklerinizin üstüne uygulayın. Böylelikle daha zarif ve etkileyici bir yüze sahip olacaksınız.

Evet değerli kadinyaziyor.com okuyucuları. 2020 nelerdir? adlı makalemizin sonuna geldik. Bu küçücük taktiklerle siz de kusursuz ve harika bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Yorgunluğa ve yoğunluğa bağlı cildinizde oluşan kusurları bu yöntemlerle çok rahat saklayabilirsiniz. Sabahın erken saatlerinde işe gitmek için erken kalkan kadınların, vaktinin dar olmasından ötürü anlattığımız hileleri uygulamaları onlar için kaçınılmaz bir fırsat olacaktır. Tüm kadınlarımıza ve bakımlı günler dileriz. 🙂

Konuyla ilgili aklınıza takılan sorular varsa aşağıdaki yorum bölümünden bize sorabilir veya iletişim araçlarımızı kullanabilirsiniz. Başka bir makalede görüşmek üzere hoşça kalın, esen kalın. 🙂

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde geleceğinize dair tasarılar ve planlamalar yapacaksınız. Daha önceden planladığınız durumlarda ise dış koşullar sebebiyle plan değişikliklerine gidebilirsiniz. Aile üyelerinin ve kendinizin sağlığıyla ilgili ilaç tedavileri alınabilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde duygusal değişimler yaşayabilir ve akıl ve duygu arasında kalabilirsiniz. Hastane ziyaretleri, tedaviler, aşılar ve ilaçlar gündemde. Eğitim hayatınıza dair bir planlama ve rota belirleyebilirsiniz.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde şans ve şanssızlıklarla daha sık karşılaşabilirsiniz. Yarım kalan işlerle ilgilenebilir ve zihninizi meşgul eden durumları çözmek adına harekete geçebilirsiniz. Sözlerinizin enerjisi güçlenebilir.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Hareketli ve yoğun bir gün sizleri bekliyor. Hafta boyunca iş temposu, özel hayat ve aile ilişkileri arasında denge kurmaya çalışabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili hassasiyetler, yetersiz veya sağlıksız beslenmelerden kaynaklı olabilir.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. İlişkilerinizde ve insanlarla iletişiminizde daha iyimser ve yapıcı olmak isteyebilirsiniz. Bir ikilem içinde hissedebilir veya birden fazla konu zihninizi meşgul edebilir. Sözlerinizin enerjisine dikkat edin.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde sağlıkla ilgili destekler almanız gerekebilir, iş hayatında ve çalışma ortamında yardımlaşmalar içerisinde olabilirsiniz. Maddi-manevi yardımlar yapmak ilahi bir korunma sağlayabilir.

YAY BURCU YORUMU

Bugün Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde iş ve özel hayatınızda bir iletişim trafiği içerisinde olabilirsiniz. Eski dostlarınızdan yardım ve destek görebilirsiniz. Ev içinde sularla ilgili sorunlara dikkat. Duygu durumunuz daha sık değişebilir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde iletişim sorunlarına karşı dikkat edin. Sosyal çevrenizdeki insanlardan ise iş hayatınızla ilgili fikir ve yardım alabilirsiniz. Akşam saatlerinde beslenmede aşırılıklara karşı dikkat.

KOVA BURCU YORUMU

Bugün Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde bir süredir ertelediğiniz işlerle ilgilenebilir, daha önceden düşündüğünüz ve planladığınız işler için harekete geçebilirsiniz. Kalıcı değişimler ve geçmiş ilişkilere dair hatıralar gün içinde gündeme gelebilir.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde yaratıcı yönünüz öne çıkarken, sanatsal çalışmalarda başarı sağlayabilirsiniz. Geleceğe yönelik yeni planlamalar, eğitim hayatıyla ilgili yenilikler gündeme gelebilir. Zaman zaman sıkılganlıklarınız olabilir.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM