• DOLAR
  $4.181,6100
 • EURO
  $1,5101
 • ALTIN
  $57.070,5600
 • BIST
  1,2135
2020 Makyaj Hileleri Nelerdir? Trend Makyajlar

2020 Makyaj Hileleri Nelerdir? Trend Makyajlar

Merhabalar değerli kadinyaziyor.com takipçileri. Bu makalemizde sizlere “2020 hileleri nelerdir?” konu başlığıyla bilgiler vereceğiz, hadi direk içeriğe geçelim. 🙂

Kadınlar genel olarak güzel olmak ister ya da en azından güzel görünmek. Bunun da püf noktası etkili bir makyajdan geçer. Çoğu kişi ideal makyaj nasıl olmalıdır veya ne yapsam daha güzel görünürümün can alıcı kısmını bilemeyebilir, biz bu konuda size onu öğretmeye çalışacağız.

Kapatıcılar

Çalışan iş kadınıysanız; gününüz çok yoğun ve yorgun geçiyorsa bu tarz makyaj hilelerine başvurabilirsiniz. Öncelikle yorgunluktan – uykusuzluktan şişen gözlerinize veya göz altlarınıza fondöten sürmeden önce fondöten renginizden bir ton daha açık kapatıcı sürebilirsiniz. Daha çok açık renkler kullanmaya bakın ki şişkinliklerin göze batmasının önüne geçsin. Böylelikle göz altlarınızdaki kusur makyaj öncesi görünmeyecektir.

Dudak kalemi 

Dudaklarının inceliğinden şikayet eden kadınlarımız için oldukça etkili bir yöntem daha. Hemen hemen tüm kadınlar daha dolgun dudaklara sahip olmak ister. Bunun için yapmanız gerekense; kullandığınız rujun rengine yakın bir dudak kalemi ile dudak hattınızın biraz üst kısmından başlayarak dudaklarınızı çerçevelemek. Dudak kalemini önce dudağınızın ortasına sürdükten sonra iyice yanlara dağıtabilirsiniz. Böylelikle dudaklarınız daha dolgun bir görüntüye kavuşacaktır. #evdekal

2020 Makyaj Hileleri Nelerdir? Trend Makyajlar

Göz kalemi

Gözlerinin küçüklüğünden yakınan kadınlar ise göz kapağınızın altına beyaz göz kalemi sürerek gözlerinizin ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Karşı tarafta parlak ve etkileyici bir görüntü oluşturacak olan bu basit hileyle gözlerinizi daha büyük gösterebilirsiniz.

Doğal güzellik

Karşınızdakini doğal güzelliğinizle etkilemek istiyorsanız, fondöteninizi sadece yüzünüze değil boynunuza ve göğüs üstünüzün görünen yerlerine sürebilirsiniz.

Elmacık kemiği

Yuvarlak bir yüz hattına sahipseniz gülümsemeniz sizi daha güzel yapacaktır. Bununla birlikte allığınızı ortaya çıkan elmacık kemiklerinizin üstüne uygulayın. Böylelikle daha zarif ve etkileyici bir yüze sahip olacaksınız.

Evet değerli kadinyaziyor.com okuyucuları. 2020 nelerdir? adlı makalemizin sonuna geldik. Bu küçücük taktiklerle siz de kusursuz ve harika bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Yorgunluğa ve yoğunluğa bağlı cildinizde oluşan kusurları bu yöntemlerle çok rahat saklayabilirsiniz. Sabahın erken saatlerinde işe gitmek için erken kalkan kadınların, vaktinin dar olmasından ötürü anlattığımız hileleri uygulamaları onlar için kaçınılmaz bir fırsat olacaktır. Tüm kadınlarımıza ve bakımlı günler dileriz. 🙂

Konuyla ilgili aklınıza takılan sorular varsa aşağıdaki yorum bölümünden bize sorabilir veya iletişim araçlarımızı kullanabilirsiniz. Başka bir makalede görüşmek üzere hoşça kalın, esen kalın. 🙂

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve bu siz Koçlara finansal konularla ilgili güçlenme fırsatını sağlayacak. Maddi konularla ilgili yeni kararlar alabilir, yeni bir adım atabilirsiniz. Harcamalarınız ön planda olabilir.

Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün sizin burcunuzda bir Yeni Ay meydana gelecek. Özellikle haftanın ilk yarısı boyunca Yeni Ayın etkilerini çok yoğun hissedeceksiniz. Hayatınızın iplerini elinize alma, dayanıklılık ve kararlılık gösterme gibi konular ortaya çıkacaktır. Daha hırslı, inatçı veya kontrolcü olabilirsiniz.

Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU

Bugün Boğa burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Özellikle haftanın ilk yarısında kendi kararlarınızda, kendi isteklerinizde daha kararlı, net bir duruş ve tavır içerisinde olabilirsiniz. Gün içerisinde yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün Boğa burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Yeni Ayın etkileriyle iş hayatı ve eğitimle ilgili konularda, ani gündemler ve hızlı gelişen durumlar gündeminizde olabilir. Şaşırtıcı haberler, beklenmedik telefonlar, sürpriz fırsatlar yakalayabileceğiniz bir gün.

Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU

Bugün Boğa burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Yeni Ayın etkileriyle aile ve eş ilişkilerinde, ortalıklarda zıtlaşma ve anlaşmazlıklarla karşı karşıya olabilirsiniz. Beklentiler, çıkarlar ters düşebilir. Çözümcü olmak, alma-verme dengesini korumak doğru ilerlemeyi sağlatacaktır.

Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

YAY BURCU YORUMU

Bugün gerçekleşen Yeni Ay, haftanın ilk yarısında sizlere iş hayatında büyüme ve gelişme fırsatlarıyla ilgili gündemlerden bahsediyor. İş başvuruları yapmak, iş görüşmelerinde bulunmak için güzel bir gün. Gün boyu daha yapıcı olmaya çalışın.

Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM