• DOLAR
  $1.201,68
 • EURO
  $0,3534
 • ALTIN
  $20.900,51
 • BIST
  1,0581
Antioksidan Tüketelim

Antioksidan Tüketelim

Antioksidanın cildimize ve vücudumuza yararlarını saymakla bitiremeyiz. Hucre yapımızı gençleştirir ve toksinler vudumuzdan uzaklaştırır. Çeşitli kuru meyve ve kuruyemişleri tüketerek beslenmemizi destekleyelim.

Bol Bol Yeşil Yapraklı Sebzeler Yiyelim

Vitaminler tarafından eksik kalan bir cilt solgun ve cansız görünür. C vitamini ve demir vücudumuz için en önemli vitaminlerdendir.

Gerek vücudumuzda oluşmasını engellemek istediğimiz problemler için, gerekse cildimiz için yeşil yapraklı sebzeleri çiğ veya az haşlanmış alarak tüketmeye özen gösterelim

Sağlıklı Ciltler İçin Menü Örnekleri

Izgara balık, haşlanmış sebze, salata

Haşlanmış  veya ızgara tavuk (derisiz haşlanmış brokoli salata

Rosto hindi, haşlanmış brüksel lahanası ve salata

Fırınlanmış tavuk, haşlanmış bezelye ve havuçlu garnitür salata

Izgara somon balığı haşlanmış bezelye ve salata

haşlanmış brokoli, hafif ateste pismis zeytinyağlı domates ve salata

Sarımsak ve maydanozlu tavuk sote, haşlanmış kabak salata

Dil balığı filetosu, haşlanmış bezelye ve salata

Somon balığı ve yumurta beyaz ile yapılmıs omlet dilimlenmiş domates, salata

Hindi sote, bezelye ve brokoli ağarlıklı  sebze garnitürü, salata

Antioksidanın cildimize ve vücudumuza yararlarını saymakla bitiremeyiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Sevgili Koç burçları, bugün aşk hayatınızdaki olumlu gelişmelerle güne başlayacaksınız. Sevdiğiniz kişinin sizin için hazırladığı sürpriz hem mutlu olmanızı hem de şaşırmanızı sağlayacak. Bugün sosyal becerilerinizin yanında iş ve kariyer kapısında zirvede bulanacağınız bir gün olacak.

BOĞA BURCU YORUMU

Sevgili Boğa burçları, insanlara tam olarak nasıl hissettiğinizi söylemek için harika bir gün! Duygularınız normalden daha kararlı, bu yüzden açın ve bırakın kalbiniz konuşsun. Bugün öğrendikleriniz gelecek için son derece değerli olacak, bu yüzden dikkat edin. Neyin gerçek olduğuna bir göz atın, ancak kalbinizin tüm olasılıkları keşfetmesine izin vermekten çekinmeyin. Duygularınızı takip edin ve içgüdülerinize güvenin.

İKİZLER BURCU YORUMU

Sevgili İkizler burçları, bugün karar verme ve adım atma süreçleri sizin için her zamankinden zor olabilir. Hiçbir şey yolunda gitmiyor gibi görünebilir. Derin bir nefes alın ve sorunları çözebilmek için kendinize zaman tanıyın.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Sevgili Yengeç burçları, bugünün enerjisi tamamen sizin lehinize işliyor. Keyifli bir güne başlıyorsunuz ve yaşadığınız her anın tadını çıkartmaya özen gösterin. Kendinizi serbest bırakmaktan çekinmeden arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Çalışmalarınızın ve emeğinizin karşılığını aldığınız bir gün olacak.

ASLAN BURCU YORUMU

Sevgili Aslan burçları, bugün hangi yöne gideceğinizi bilmediğiniz kararsız bir gün olabilir. Sürekli kendinizi ve hayatınızı düşünmekten bugün yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Özellikle geleceğe dair adımlar atmadan önce sakin kalmaya özen gösterin.

BAŞAK BURCU YORUMU

Sevgili Başak burçları, bugün ikili ilişkilerde romantik dalgalanmaların yaşanacağı güzel bir gün olacak. Kalbinizin uçmasına ve sevdiğiniz insanla buluşmasına izin verin. Duygularınızla güçlü bir bağlantınız olduğunu göreceksiniz. İçgüdülerinize güvenin ve kalbinizin kontrolü ele almasına izin verin.

TERAZİ BURCU YORUMU

Sevgili Terazi burçları, bugün duygularınız biraz çekingen olabilir. Günlük işlerinize ara vermek ve biraz evinizde zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Hayatınızı sorgulamak ve yeni kararlar vermek için doğru zaman giriyorsunuz. Bırakın günün enerjisi sizi gideceği yere götürsün. İçsel benliğinizin sezgiselliğine ne kadar yaklaşırsanız, hayatınızın kontrolünü de elinize aldığınızı göreceksiniz.

AKREP BURCU YORUMU

Sevgili Akrep burçları, aile sorunları bugün önemli bir rol oynuyor. Problemleri çözebilmek için samimi adımlar atın ve plan yapmadan hareket edin. Genel olarak, enerjinizle biraz ayrılmış hissedebilirsiniz. Şu anda büyük adımlar atmanız gerektiğini düşünmeyin. Daha çok uğruna çalıştığınız şeyden keyif alma zamanı. Geri çekilin ve tüm sıkı çalışmanızın ödüllerini toplayın.

YAY BURCU YORUMU

Sevgili Yay burçları, bugün sevdiğiniz biri hakkında kararsızlık hissedebilirsiniz. Karar vermek zorunda hissediyor olabilirsiniz ancak sadece gerçek bir bakış açısıyla sorunları görebilirsiniz. Atmanız gereken bir sonraki önemli adımı keşfetmek için kendinize biraz zaman tanımanız gerekiyor.

OĞLAK BURCU YORUMU

Sevgili Oğlak burçları, bugün kendinizi ve hayatınızı anlamak için mükemmel bir gün olacak. Duygularınız kararlı, kalbinizi bulutlarda uçmak için özgür bırakıyor. Hayal kurmaktan çekinmeyin. Şimdi romantik bir partnerle planlar yapmanın tam zamanı. İlişkinizi sağlamlaştırın ve birbirinize olan bağlılığınızı onaylayın. Önümüzdeki günlerde daha ciddi adımlar atmak isteyebilirsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları,bugün duygularınızda daha kararlı adımlar atmak isteyeceğiniz bir zaman olacak. Özellikle gün boyunca iletişim becerilerinizdeki yeteneği keşfedecek ve insanlarla daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz. İletişim beceriniz iş ve kariyer kapısında da bugün boyunca etkili olacak ve daha fazla sorumluluk almanıza yardımcı olacak.

BALIK BURCU YORUMU

Sevgili Balık burçları, bugün tamamen kararsız bir şekilde güne başlıyorsunuz. Bir yandan mantıklı ve akılcı bir şekilde hayatınıza dair kararlar vermek isterken diğer yandan da duygularınızın ön plana çıktığını fark edeceksiniz. Gün boyunca iki tarafı da dengelemek için amansız bir mücadeleye girişeceksiniz.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM