• DOLAR
  $4.181,6100
 • EURO
  $1,5101
 • ALTIN
  $57.070,5600
 • BIST
  1,2135
Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020

Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020

Merhabalar değerli kadinyaziyor.com takipçileri. Bu makalemizde sizlere Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020 nelerdir? bu konuda bilgiler vereceğiz. Bakalım bu öneriler nelerdir hep birlikte görelim. 🙂

Şimdi sizlere sunacağımız bu önerilerle çalıştığınız ortamı daha güzel ve çekici bir hale getirebilirsiniz.
Evimizden daha çok çalıştığımız yerde vakit geçirdiğimiz için ister istemez çalışma ortamımızın, yani ofisimizin albenisi olması karşı tarafı etkileyecektir. Size vereceğimiz basit birkaç tüyo ile ofisinize harika bir görüntü katacaksınız.

Ofis masasının yeri 

Öncelikle uygulamanızı isteyeceğimiz ilk ve önemli önerimiz ofis masanızın yeri. Masanızı gün ışığından faydalandığınız bir yere koymanız gün boyu size enerji verecektir.

Bulunabilirlik önemi

Ofis ortamınızda gerekli olan eşyalarınızı kolay erişebileceğiniz bir yerde toplamanız yararınıza olacaktır. İnternette ofis eşyalarınızı dizayn etmek için inceleyebileceğiniz görseller mevcut onlara da göz atabilirsiniz. Yapacağınız en ufak bir dokunuş bile sizi mutlu hissettirecektir.

Aynanın avantajı

Ofisinizde ayna yoksa bir ayna edinmeniz yararınıza olacaktır. Bulundukları yerin güzelliğini ortaya çıkartır aynalar. Derin bir ofis görüntüsüne sahip olduğunuzu düşüneceğinizden, aynalar size ofisinizi daha büyük gösterecektir. Fazla büyük bir ayna tercih etmenize gerek yok ufak bir ayna ofis dekorasyonu için gerekli araçlardan biridir diyebiliriz.

Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020

Kişiliğinizi yansıtın

Kişiliğinizi gösteren ve ifade eden bir sizi oldukça iyi hissettirecektir. Öncelikle ofisinizde kendinize ait bir bölge oluşturmalısınız. Belirlediğiniz bölge de çalışmak sizi daha verimli hale getirecek ve kendinizi güvende hissettirecektir. Sizi daha da iyi hissettirecekse kendinize ait bir fotoğrafı veya beğendiğiniz bir portreyi ofisinizin duvarına asabilirsiniz.

Çalışma ortamınızı olumlu yönde etkileyecek bir diğer unsurda canlı bitkilerdir. Canlı bitkiler ofisinize renk katar. ve otantik bir görüntü ortaya çıkartır ve başta kendinizi ve karşınızdakini oldukça etkiler. Arada bir canınız sıkıldığında da bitkinizi sulayarak vakit geçirmek isteyeceksiniz. Böylelikle çalışma ortamında daralan ruhunuzu birazcıkta olsa rahatlatmış olacaksınız.

Ofis mobilyalarınızı canlandırın

Ofisinizin görüntüsünden şikayetçiyseniz ve tamamen değiştirmek istiyorsanız önceliğiniz olmalı. Mobilyalarınızı yeniden seçerken daha canlı görünüme sahip olanları tercih edin. Bunun için dekorasyon dergilerini veya sitelerini takip ederek fikir edinebilirsiniz. Ofis mobilyanıza sonradan katacağınız bir obje bile görüntüyü çok değiştirecektir. Bu bir vazo veya ahşap araba olabilir. #evdekal

Kutular ve rafları kullanın

Hiçbir zaman ofisinizi dağınık bırakmayın. Genel olarak hayatınızda dağınıklığa yer vermeyin. Çünkü dağınıklığa göz yuman ve önemsemeyen birinin kendine olan saygısını yitirmiş olması yüksek ihtimaldir. Şayet ofisinizde kullandığınız ekipmanlardan ötürü bir dağınık oluştuysa bunları kutularda veya raflarda toparlayabilirsiniz. İhtiyaç fazlası aksesuarlarınızı kutulara koyduktan sonra size de yeteri kadar yer açılacaktır.

Gün ışığını kullanın

En önemli önerimiz ise olabildiğince gün ışığından faydalanın. Eğer çalışma ortamınız buna müsait değilse ilave aydınlatma araçlarını kullanın. Çalışma ofisinizin farklı noktalarına ışıklandırma ekleyerek daha canlı bir görüntü elde edebilirsiniz. Karanlığa maruz kalmadan dinç bir şekilde çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Evet değerli kadinyaziyor.com okuyucuları. Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020 adlı makalemizin sonuna geldik. Aklınıza takılan sorular varsa aşağıdaki yorum bölümünden bize sorabilir veya iletişim araçlarımızı kullanabilirsiniz. Başka bir makalede görüşmek üzere hoşça kalın, esen kalın. 🙂

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve bu siz Koçlara finansal konularla ilgili güçlenme fırsatını sağlayacak. Maddi konularla ilgili yeni kararlar alabilir, yeni bir adım atabilirsiniz. Harcamalarınız ön planda olabilir.

Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün sizin burcunuzda bir Yeni Ay meydana gelecek. Özellikle haftanın ilk yarısı boyunca Yeni Ayın etkilerini çok yoğun hissedeceksiniz. Hayatınızın iplerini elinize alma, dayanıklılık ve kararlılık gösterme gibi konular ortaya çıkacaktır. Daha hırslı, inatçı veya kontrolcü olabilirsiniz.

Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU

Bugün Boğa burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Özellikle haftanın ilk yarısında kendi kararlarınızda, kendi isteklerinizde daha kararlı, net bir duruş ve tavır içerisinde olabilirsiniz. Gün içerisinde yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün Boğa burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Yeni Ayın etkileriyle iş hayatı ve eğitimle ilgili konularda, ani gündemler ve hızlı gelişen durumlar gündeminizde olabilir. Şaşırtıcı haberler, beklenmedik telefonlar, sürpriz fırsatlar yakalayabileceğiniz bir gün.

Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU

Bugün Boğa burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Yeni Ayın etkileriyle aile ve eş ilişkilerinde, ortalıklarda zıtlaşma ve anlaşmazlıklarla karşı karşıya olabilirsiniz. Beklentiler, çıkarlar ters düşebilir. Çözümcü olmak, alma-verme dengesini korumak doğru ilerlemeyi sağlatacaktır.

Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

YAY BURCU YORUMU

Bugün gerçekleşen Yeni Ay, haftanın ilk yarısında sizlere iş hayatında büyüme ve gelişme fırsatlarıyla ilgili gündemlerden bahsediyor. İş başvuruları yapmak, iş görüşmelerinde bulunmak için güzel bir gün. Gün boyu daha yapıcı olmaya çalışın.

Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM