• DOLAR
  $2.692,7800
 • EURO
  $0,7330
 • ALTIN
  $39.714,2300
 • BIST
  1,1842
Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020

Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020

Merhabalar değerli kadinyaziyor.com takipçileri. Bu makalemizde sizlere Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020 nelerdir? bu konuda bilgiler vereceğiz. Bakalım bu öneriler nelerdir hep birlikte görelim. 🙂

Şimdi sizlere sunacağımız bu önerilerle çalıştığınız ortamı daha güzel ve çekici bir hale getirebilirsiniz.
Evimizden daha çok çalıştığımız yerde vakit geçirdiğimiz için ister istemez çalışma ortamımızın, yani ofisimizin albenisi olması karşı tarafı etkileyecektir. Size vereceğimiz basit birkaç tüyo ile ofisinize harika bir görüntü katacaksınız.

Ofis masasının yeri 

Öncelikle uygulamanızı isteyeceğimiz ilk ve önemli önerimiz ofis masanızın yeri. Masanızı gün ışığından faydalandığınız bir yere koymanız gün boyu size enerji verecektir.

Bulunabilirlik önemi

Ofis ortamınızda gerekli olan eşyalarınızı kolay erişebileceğiniz bir yerde toplamanız yararınıza olacaktır. İnternette ofis eşyalarınızı dizayn etmek için inceleyebileceğiniz görseller mevcut onlara da göz atabilirsiniz. Yapacağınız en ufak bir dokunuş bile sizi mutlu hissettirecektir.

Aynanın avantajı

Ofisinizde ayna yoksa bir ayna edinmeniz yararınıza olacaktır. Bulundukları yerin güzelliğini ortaya çıkartır aynalar. Derin bir ofis görüntüsüne sahip olduğunuzu düşüneceğinizden, aynalar size ofisinizi daha büyük gösterecektir. Fazla büyük bir ayna tercih etmenize gerek yok ufak bir ayna ofis dekorasyonu için gerekli araçlardan biridir diyebiliriz.

Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020

Kişiliğinizi yansıtın

Kişiliğinizi gösteren ve ifade eden bir sizi oldukça iyi hissettirecektir. Öncelikle ofisinizde kendinize ait bir bölge oluşturmalısınız. Belirlediğiniz bölge de çalışmak sizi daha verimli hale getirecek ve kendinizi güvende hissettirecektir. Sizi daha da iyi hissettirecekse kendinize ait bir fotoğrafı veya beğendiğiniz bir portreyi ofisinizin duvarına asabilirsiniz.

Çalışma ortamınızı olumlu yönde etkileyecek bir diğer unsurda canlı bitkilerdir. Canlı bitkiler ofisinize renk katar. ve otantik bir görüntü ortaya çıkartır ve başta kendinizi ve karşınızdakini oldukça etkiler. Arada bir canınız sıkıldığında da bitkinizi sulayarak vakit geçirmek isteyeceksiniz. Böylelikle çalışma ortamında daralan ruhunuzu birazcıkta olsa rahatlatmış olacaksınız.

Ofis mobilyalarınızı canlandırın

Ofisinizin görüntüsünden şikayetçiyseniz ve tamamen değiştirmek istiyorsanız önceliğiniz olmalı. Mobilyalarınızı yeniden seçerken daha canlı görünüme sahip olanları tercih edin. Bunun için dekorasyon dergilerini veya sitelerini takip ederek fikir edinebilirsiniz. Ofis mobilyanıza sonradan katacağınız bir obje bile görüntüyü çok değiştirecektir. Bu bir vazo veya ahşap araba olabilir. #evdekal

Kutular ve rafları kullanın

Hiçbir zaman ofisinizi dağınık bırakmayın. Genel olarak hayatınızda dağınıklığa yer vermeyin. Çünkü dağınıklığa göz yuman ve önemsemeyen birinin kendine olan saygısını yitirmiş olması yüksek ihtimaldir. Şayet ofisinizde kullandığınız ekipmanlardan ötürü bir dağınık oluştuysa bunları kutularda veya raflarda toparlayabilirsiniz. İhtiyaç fazlası aksesuarlarınızı kutulara koyduktan sonra size de yeteri kadar yer açılacaktır.

Gün ışığını kullanın

En önemli önerimiz ise olabildiğince gün ışığından faydalanın. Eğer çalışma ortamınız buna müsait değilse ilave aydınlatma araçlarını kullanın. Çalışma ofisinizin farklı noktalarına ışıklandırma ekleyerek daha canlı bir görüntü elde edebilirsiniz. Karanlığa maruz kalmadan dinç bir şekilde çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Evet değerli kadinyaziyor.com okuyucuları. Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020 adlı makalemizin sonuna geldik. Aklınıza takılan sorular varsa aşağıdaki yorum bölümünden bize sorabilir veya iletişim araçlarımızı kullanabilirsiniz. Başka bir makalede görüşmek üzere hoşça kalın, esen kalın. 🙂

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün eviniz ve ailenizle ilgilenebilir, toplumsal konularla daha fazla meşgul olabilir, köklerinize ve değerlerinize sahip çıkma gayesinde olabilirsiniz. Yardımlar ve fedakarlıklar gösterebilirsiniz. Akşam saatlerinde baş ağrılarına dikkat edin.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün zihniniz endişe ve kaygı odaklı çalışabilir. Sahip olduklarınızı, arzu ettiklerinizi tutma ve koruma arzusunda olabilirsiniz. Kıskançlık gibi negatif duygulara dikkat. Kardeşlerinizle bir araya gelebilir, kardeşlerinizin sorunlarına yardımcı olabilirsiniz.

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün finansal konularla ilgileneceksiniz. Maddi konularda daha planlı, detaycı olabilir veya finansal anlamda güvende olmaya daha çok önem verebilir, ihtiyaç duyabilirsiniz. Aile gündemleriyle meşgul olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün Ay sizin burcunuza ilerlediği için gün içinde daha hızlı duygu durumu değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Gün içinde planlarınız, enerjiniz değişecektir. Hassas düşünmeye, kırılganlığa açık haliniz ilişkilerde kendinizi daha kapalı tutmanıza neden olabilir.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün uyku düzensizlikleriyle güne başlayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili destekler alabilirsiniz. Kökleriniz, topraklarınız ve vatanınız için fedakarlık yapma, çaba sarf etme, endişe duyma hali ve özlem ortaya çıkabilir. Maddi-manevi yardımlarda bulunabilirsiniz.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün geçmiş anılarınız canlanabilir, eski dostlarınızla bir araya gelebilir ve geçmiş deneyimlerden konuşabilirsiniz. Sularla ilgili sorunlara karşı dikkat edin. Aylık gelir ve kazanç dengenizde kısa süreli, dönemsel bir değişiklik olabilir.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün eğitim ve kariyer süreçlerinizle ilgili planlar içerisinde olabilirsiniz. Aile büyükleri, akrabalar ve eşinizin akrabalarının meseleleri için yardımcı olabilir, ilgilenebilirsiniz. Bazı ilişki veya dostluklarınızın geleceğini sorgulayabilirsiniz.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün sezgileriniz güçlenebilir. Gün içinde iletişime geçtiğiniz insanlara daha gizemli ve kapalı olabilirsiniz. Manipülatif konuşmalarla karşılaşabilir, bazı kişilerin etkisi altında kalabilirsiniz. Geleceğe dair sorgularınız artabilir.

YAY BURCU YORUMU

Bugün finansal konularda daha çekimser ve planlı olmalısınız. Bankacılık işleriyle meşgul olabilirsiniz. İlişkilerde güvene dair konular daha önemli olabilir. Korkularınız ve fobileriniz bazı durumlarda canlanabilir. Tutuculuk ve inatçılık sizi kısıtlayabilir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün ilişkileriniz, ortaklıklarınız ön planda olacaktır. Bazı ilişki veya ortaklıkları iyileştirme arzusunda olabilirsiniz. Akşam saatlerinde bir barışma ve uzlaşma sağlayabilirsiniz. Geçmiş anılar, geçmiş deneyimler hatıranızda canlanabilir.

KOVA BURCU YORUMU

Bugün iş hayatı ve sorumluluklar ön planda olacaktır. Aktif olma, meşgul olma zamanı. Tembellik ve dağınıklıktan uzak durun. Boş vakit zihnin daha çok konuşmasına ve kaygının tetiklenmesine neden olabilir. Fiziksel hareket zamanı. Sağlığa özen gösterin.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün ilişkilerinizde daha duygusal ve hassas olabilirsiniz. Bazı isteklerinizde daha ısrarcı olabileceğiniz bir gün. Anlık durumlar sizde büyük değişimlere neden olabilir. Çocuklarınıza karşı korumacı olurken abartılı bir kontrol hali içine girmemeye dikkat edin.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM