• DOLAR
  $4.443,1100
 • EURO
  $0,9916
 • ALTIN
  $58.752,4500
 • BIST
  1,1275
Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020

Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020

Merhabalar değerli kadinyaziyor.com takipçileri. Bu makalemizde sizlere Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020 nelerdir? bu konuda bilgiler vereceğiz. Bakalım bu öneriler nelerdir hep birlikte görelim. 🙂

Şimdi sizlere sunacağımız bu önerilerle çalıştığınız ortamı daha güzel ve çekici bir hale getirebilirsiniz.
Evimizden daha çok çalıştığımız yerde vakit geçirdiğimiz için ister istemez çalışma ortamımızın, yani ofisimizin albenisi olması karşı tarafı etkileyecektir. Size vereceğimiz basit birkaç tüyo ile ofisinize harika bir görüntü katacaksınız.

Ofis masasının yeri 

Öncelikle uygulamanızı isteyeceğimiz ilk ve önemli önerimiz ofis masanızın yeri. Masanızı gün ışığından faydalandığınız bir yere koymanız gün boyu size enerji verecektir.

Bulunabilirlik önemi

Ofis ortamınızda gerekli olan eşyalarınızı kolay erişebileceğiniz bir yerde toplamanız yararınıza olacaktır. İnternette ofis eşyalarınızı dizayn etmek için inceleyebileceğiniz görseller mevcut onlara da göz atabilirsiniz. Yapacağınız en ufak bir dokunuş bile sizi mutlu hissettirecektir.

Aynanın avantajı

Ofisinizde ayna yoksa bir ayna edinmeniz yararınıza olacaktır. Bulundukları yerin güzelliğini ortaya çıkartır aynalar. Derin bir ofis görüntüsüne sahip olduğunuzu düşüneceğinizden, aynalar size ofisinizi daha büyük gösterecektir. Fazla büyük bir ayna tercih etmenize gerek yok ufak bir ayna ofis dekorasyonu için gerekli araçlardan biridir diyebiliriz.

Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020

Kişiliğinizi yansıtın

Kişiliğinizi gösteren ve ifade eden bir sizi oldukça iyi hissettirecektir. Öncelikle ofisinizde kendinize ait bir bölge oluşturmalısınız. Belirlediğiniz bölge de çalışmak sizi daha verimli hale getirecek ve kendinizi güvende hissettirecektir. Sizi daha da iyi hissettirecekse kendinize ait bir fotoğrafı veya beğendiğiniz bir portreyi ofisinizin duvarına asabilirsiniz.

Çalışma ortamınızı olumlu yönde etkileyecek bir diğer unsurda canlı bitkilerdir. Canlı bitkiler ofisinize renk katar. ve otantik bir görüntü ortaya çıkartır ve başta kendinizi ve karşınızdakini oldukça etkiler. Arada bir canınız sıkıldığında da bitkinizi sulayarak vakit geçirmek isteyeceksiniz. Böylelikle çalışma ortamında daralan ruhunuzu birazcıkta olsa rahatlatmış olacaksınız.

Ofis mobilyalarınızı canlandırın

Ofisinizin görüntüsünden şikayetçiyseniz ve tamamen değiştirmek istiyorsanız önceliğiniz olmalı. Mobilyalarınızı yeniden seçerken daha canlı görünüme sahip olanları tercih edin. Bunun için dekorasyon dergilerini veya sitelerini takip ederek fikir edinebilirsiniz. Ofis mobilyanıza sonradan katacağınız bir obje bile görüntüyü çok değiştirecektir. Bu bir vazo veya ahşap araba olabilir. #evdekal

Kutular ve rafları kullanın

Hiçbir zaman ofisinizi dağınık bırakmayın. Genel olarak hayatınızda dağınıklığa yer vermeyin. Çünkü dağınıklığa göz yuman ve önemsemeyen birinin kendine olan saygısını yitirmiş olması yüksek ihtimaldir. Şayet ofisinizde kullandığınız ekipmanlardan ötürü bir dağınık oluştuysa bunları kutularda veya raflarda toparlayabilirsiniz. İhtiyaç fazlası aksesuarlarınızı kutulara koyduktan sonra size de yeteri kadar yer açılacaktır.

Gün ışığını kullanın

En önemli önerimiz ise olabildiğince gün ışığından faydalanın. Eğer çalışma ortamınız buna müsait değilse ilave aydınlatma araçlarını kullanın. Çalışma ofisinizin farklı noktalarına ışıklandırma ekleyerek daha canlı bir görüntü elde edebilirsiniz. Karanlığa maruz kalmadan dinç bir şekilde çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Evet değerli kadinyaziyor.com okuyucuları. Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020 adlı makalemizin sonuna geldik. Aklınıza takılan sorular varsa aşağıdaki yorum bölümünden bize sorabilir veya iletişim araçlarımızı kullanabilirsiniz. Başka bir makalede görüşmek üzere hoşça kalın, esen kalın. 🙂

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün günün ilk yarısında Ay boşlukta ilerliyor. İş hayatınızda dağınıklık ve gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Öğleden sonra ilişkiler ve görüşmeler ön planda olacak. Toplantılar yapabilir, imzalar ve anlaşmalarla meşgul olabilirsiniz. Uzun vadeli kararlar gündeme gelebilir.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün günün ilk yarısında Ay boşlukta ilerliyor. Bu zaman diliminde motivasyonunuz ve enerjiniz daha değişken olabilir. Öğleden sonra iş görüşmeleri yapabilir veya iş teklifleri alabilirsiniz. İş aracılığıyla yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün günün ilk yarısında Ay boşlukta ilerliyor. Öğle saatine kadar dağınıklıklar, uyku düzensizlikleri yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra toparlanıyor ve hedef odaklı ilerliyorsunuz. Enerjiniz ve motivasyonunuz yükselecek. İlişkilerinizin geleceğiyle ilgili seçimler içerisinde olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün günün ilk yarısında Ay boşlukta ilerliyor. Öğle saatine kadar kararsızlık ve dikkat dağınıklığı yaşayabilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Öğleden sonra iş veya aile hayatınızda yeni düzenler hakim olmaya başlayabilir.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün günün ilk yarısında Ay boşlukta ilerliyor. Öğle saatine kadar bedensel yorgunluklar hissedebilir veya dinlenme ihtiyacı duyabilirsiniz. Öğleden sonra iş görüşmeleri, yeni insanlarla tanışmalar, arkadaşlık ilişkileri ön planda olabilir.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün günün ilk yarısında Ay boşlukta ilerliyor. Öğle saatine kadar yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir, bir süredir kafanızı meşgul eden konularda nihai kararlara varabilirsiniz. Öğleden sonra yönünüzü belirliyor ve kendinize yatırım yapmaya odaklanıyorsunuz.

TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU

Bugün günün ilk yarısında Ay boşlukta ilerliyor. Öğle saatine kadar arkadaşlık ilişkileri, sosyal çevre ve gelecek planları gündeminizde olabilir. Sosyal çevrenizden tanıştığınız kişilerle iş ortalıkları üzerine görüşmeler yapabilirsiniz. Günün geri kalanında akışa göre hareket ediyorsunuz.

YAY BURCU YORUMU

Bugün günün ilk yarısında Ay boşlukta ilerliyor. Öğle saatine kadar bir süredir kararsızlık yaşadığınız konularda netleşmeye gidebilirsiniz. Öğleden sonra yeni insanlarla tanışabilir, yeni ortamlara dahil olabilirsiniz. Yenilik ve değişiklik ihtiyacı artıyor.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün günün ilk yarısında Ay boşlukta ilerliyor. Öğle saatine kadar geçmişe dair konular zihninizde dönebilir. Öğleden sonra eskiden özgürleşmek, geçmişi bırakmak ve yeniliklere açılmak ön planda olacaktır. Bir durumu bırakma zamanı.

KOVA BURCU YORUMU

Bugün günün ilk yarısında Ay boşlukta ilerliyor. Öğle saatine kadar enerjiniz daha değişken olabilir, insanların ve ortamların enerjilerinden etkilenebilirsiniz. Öğleden sonra motivasyonunuz artarken, duygusal teklifler alabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün günün ilk yarısında Ay boşlukta ilerliyor. Öğle saatine kadar iş ve özel hayatınızda yardımlaşmalar öne çıkabilir. Öğleden sonra finansal konular, maddi paylaşımlar öne çıkıyor. Estetik ve sağlık konularıyla ilgili hizmetler ve yardımlar alabilirsiniz.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM