• DOLAR
  $1.810,8
 • EURO
  $0,388
 • ALTIN
  $28.916,79
 • BIST
  1,0706
Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020

Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020

Merhabalar değerli kadinyaziyor.com takipçileri. Bu makalemizde sizlere Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020 nelerdir? bu konuda bilgiler vereceğiz. Bakalım bu öneriler nelerdir hep birlikte görelim. 🙂

Şimdi sizlere sunacağımız bu önerilerle çalıştığınız ortamı daha güzel ve çekici bir hale getirebilirsiniz.
Evimizden daha çok çalıştığımız yerde vakit geçirdiğimiz için ister istemez çalışma ortamımızın, yani ofisimizin albenisi olması karşı tarafı etkileyecektir. Size vereceğimiz basit birkaç tüyo ile ofisinize harika bir görüntü katacaksınız.

Ofis masasının yeri 

Öncelikle uygulamanızı isteyeceğimiz ilk ve önemli önerimiz ofis masanızın yeri. Masanızı gün ışığından faydalandığınız bir yere koymanız gün boyu size enerji verecektir.

Bulunabilirlik önemi

Ofis ortamınızda gerekli olan eşyalarınızı kolay erişebileceğiniz bir yerde toplamanız yararınıza olacaktır. İnternette ofis eşyalarınızı dizayn etmek için inceleyebileceğiniz görseller mevcut onlara da göz atabilirsiniz. Yapacağınız en ufak bir dokunuş bile sizi mutlu hissettirecektir.

Aynanın avantajı

Ofisinizde ayna yoksa bir ayna edinmeniz yararınıza olacaktır. Bulundukları yerin güzelliğini ortaya çıkartır aynalar. Derin bir ofis görüntüsüne sahip olduğunuzu düşüneceğinizden, aynalar size ofisinizi daha büyük gösterecektir. Fazla büyük bir ayna tercih etmenize gerek yok ufak bir ayna ofis dekorasyonu için gerekli araçlardan biridir diyebiliriz.

Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020

Kişiliğinizi yansıtın

Kişiliğinizi gösteren ve ifade eden bir sizi oldukça iyi hissettirecektir. Öncelikle ofisinizde kendinize ait bir bölge oluşturmalısınız. Belirlediğiniz bölge de çalışmak sizi daha verimli hale getirecek ve kendinizi güvende hissettirecektir. Sizi daha da iyi hissettirecekse kendinize ait bir fotoğrafı veya beğendiğiniz bir portreyi ofisinizin duvarına asabilirsiniz.

Çalışma ortamınızı olumlu yönde etkileyecek bir diğer unsurda canlı bitkilerdir. Canlı bitkiler ofisinize renk katar. ve otantik bir görüntü ortaya çıkartır ve başta kendinizi ve karşınızdakini oldukça etkiler. Arada bir canınız sıkıldığında da bitkinizi sulayarak vakit geçirmek isteyeceksiniz. Böylelikle çalışma ortamında daralan ruhunuzu birazcıkta olsa rahatlatmış olacaksınız.

Ofis mobilyalarınızı canlandırın

Ofisinizin görüntüsünden şikayetçiyseniz ve tamamen değiştirmek istiyorsanız önceliğiniz olmalı. Mobilyalarınızı yeniden seçerken daha canlı görünüme sahip olanları tercih edin. Bunun için dekorasyon dergilerini veya sitelerini takip ederek fikir edinebilirsiniz. Ofis mobilyanıza sonradan katacağınız bir obje bile görüntüyü çok değiştirecektir. Bu bir vazo veya ahşap araba olabilir. #evdekal

Kutular ve rafları kullanın

Hiçbir zaman ofisinizi dağınık bırakmayın. Genel olarak hayatınızda dağınıklığa yer vermeyin. Çünkü dağınıklığa göz yuman ve önemsemeyen birinin kendine olan saygısını yitirmiş olması yüksek ihtimaldir. Şayet ofisinizde kullandığınız ekipmanlardan ötürü bir dağınık oluştuysa bunları kutularda veya raflarda toparlayabilirsiniz. İhtiyaç fazlası aksesuarlarınızı kutulara koyduktan sonra size de yeteri kadar yer açılacaktır.

Gün ışığını kullanın

En önemli önerimiz ise olabildiğince gün ışığından faydalanın. Eğer çalışma ortamınız buna müsait değilse ilave aydınlatma araçlarını kullanın. Çalışma ofisinizin farklı noktalarına ışıklandırma ekleyerek daha canlı bir görüntü elde edebilirsiniz. Karanlığa maruz kalmadan dinç bir şekilde çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Evet değerli kadinyaziyor.com okuyucuları. Ofis Dekorasyonu Önerileri 2020 adlı makalemizin sonuna geldik. Aklınıza takılan sorular varsa aşağıdaki yorum bölümünden bize sorabilir veya iletişim araçlarımızı kullanabilirsiniz. Başka bir makalede görüşmek üzere hoşça kalın, esen kalın. 🙂

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Zaten denediğiniz ve işe yarayan bir formülü neden değiştirmek istiyorsunuz? Eskisinden farklı bir şeyler yapmak istiyorsanız bakış açınızı değiştirmelisiniz. Şu sıralar bildiğiniz, güvendiğiniz yöntem ve rutinlere bağlı kalmaya çalışın. Pişman olmak istiyorsanız değişiklik yapabilirsiniz!

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün sıra dışı bir şey olursa ve olacağına dair ihtimal bile sezerseniz hemen bu konuyla ilgilenmelisiniz. Çok hızlı bir şekilde konuya müdahil olursanız kazançlı çıkabilirsiniz. Sosyal hayatınızı biraz sekteye uğratabilir ama sonu güzel.

İKİZLER BURCU YORUMU

Bir arkadaşınızı veya aile üyesini bir konuda sizinle aynı fikirde olmasını sağlamak veya ikna etmek aşırı zor gibi görünüyor. Onları sizin gözünüzden bakmaya ikna etmek yerine siz onların gözünden baksanız... Hatalı karar verme olasılığını azaltabilir...

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün yapmak zorunda olduğunuz şeyi dört gözle beklemiyor olabilirsiniz. Ancak kafanızda büyüttüğünüz kadar kötü sonuçları da olmayacak. Rahat olun ve gelecekleri olduğu gibi karşılayın. Hatta içinizdeki kaygı ve endişe yüzünden kendi kendinizi engelliyor olabilirisiniz. Rahat olun ve olacakları bekleyin...

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün kendin için bir şey yap! Başkalarının kaşlarını çatmasına neden olsa bile, yüzünü güldüren bir şey yap. Başkalarının çıkarlarını gözetme konusunda üzerinize düşeni yaptınız, bu yüzden bir değişiklik için artık kendinize vakit ayırın.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün dikkatinizin dağılmasına, odağınızın kaymasına müsaade etmeyin. Ne yapacağınızı çok iyi biliyorsunuz ama yapmak istemiyorsunuz. İpin ucunu kaçırırsanız yapmanız gereken ama sürekli ertelediğiniz işlerin arasında kaybolabilirsiniz. Bu sefer toparlanması da zor olabilir. O yüzden dişinizi sıkın ve zamanı doğru kullanmaya gayret edin.

TERAZİ BURCU YORUMU

Çok değer verdiğiniz biri size son zamanlarda pek sevgi göstermiyormuş gibi görünebilir, ancak gerçek şu ki, şu anda aklında çok şey var ve duygularını ifade etmeye zamanları yok. Daha sonra telafi edecekler.

AKREP BURCU YORUMU

Bir ilişki hakkında karar vermeniz gereken zaman çok yakında gelecek. Devam etmeye değer mi? Yoksa farklılıklarınızın sizi farklı yönlere savurmasına izin vermek mi gerekir? Kafanızda bir sürü soru var. Acele etmeyin ama fazla da geciktirmeyin.

YAY BURCU YORUMU

Bugün en çok hatırlamanız gereken şey, kelimelerin her zaman sonuçları olduğudur. Gezegenler, size şaka gibi görünen bir sözün birlikte yaşadığınız veya çalıştığınız biri tarafından çok ciddiye alınabileceği konusunda uyarıyor. Ağzını açmadan önce iyi düşün.

OĞLAK BURCU YORUMU

Organize ve düzenli olmayı seviyorsunuz. Ancak gökyüzündeki hareketlilik bu sıralar istediğini tertipte olamayacağınızı belirtiyor. Muhtemelen biraz da siz dağılacaksınız. Rahat olun. Bir iki hafta dişinizi sıkın. Yeni ay geldiğinde sizin için her şey yeniden bir araya gelecek.

KOVA BURCU YORUMU

Sevdiklerinizin ve iş arkadaşlarınızın bugün taleplerinize boyun eğmesi konusunda ısrar edebilirsiniz, ancak bunun pek hoş olmayacağı muhtemeldir. Eğer akıllıysanız, diğerlerini yarı yolda karşılamak için çaba sarf edeceksiniz. Yaptıklarınızdan onların da faydalandığından emin olarak başlayın.

BALIK BURCU YORUMU

Birinin ikna gücü bugün tehlikeli bir şekilde baştan çıkarıcı olacaktır, ancak iletişim gezegeni Merkür gerileme evrelerinden birini yaşarken, onların kelimelerle sizi yanlış bir güvenlik duygusuna sokmasına izin vermemelisiniz. Zihinsel korumanızı yüksek tutun.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM